معامله بر اساس خروج قیمت‌های کاذب

معامله بر اساس خروج قیمت‌های کاذب
معامله‌گران نهادی دوست دارند که خروج قیمت‌ها را محو کنند. پس ما هم باید دوست داشته باشیم خروج قیمت‌ها را محو کنیم.
آیا شما می‌خواهید  به دنبال مردم باشید یا اینکه قصد دارید به دنبال پول باشید؟
درست مانند معامله‌گران نهادی فکر کنید، عمل کنید، بخورید، بخوابید و حتی همان فیلم‌هایی را ببینید که آنها می‌بینند! اگر ما بتوانیم به همان روش آنان معامله کنیم، موفقیت در چند قدمی ماست.
محو کردن خروج قیمت‌ها به بیان ساده به معنی معامله کردن در جهت مخالف خروج قیمت است. شما یک خروج قیمت را محو خواهید کرد اگر باور داشته باشید که یک خروج قیمت از یک سطح حمایت و مقاومت، کاذب بوده و نمی‌تواند در همان جهت به حرکت ادامه دهد.
در مواردی که سطح حمایت یا مقاومت شکسته شده قابل توجه است، ممکن است محو کردن خروج قیمت کار هوشمندانه‌تری نسبت به معامله کردن بر اساس خروج قیمت باشد.
خروج قیمت‌های کاذب بالقوه معمولا در سطوح حمایت و مقاومت ایجاد شده بوسیله خطوط روند، الگوهای نموداری یا سقف‌ها/کف‌های روزانه قبلی پیدا می‌شوند.
بهترین نتیجه معمولا در بازاری با بازه‌ی محدود به دست می‌آید. با اینحال نمی‌توانید از تمایلات بازار، حس مشترک و دیگر گونه‌های تحلیل بازار چشم‌پوشی کنید.
بازارهای مالی زمان‌های زیادی را در حال رفت و برگشت در یک بازه قیمتی سپری می‌کنند و خیلی از این سقف‌ها و کف‌ها تجاوز نمی‌کنند.
در نهایت، احتمال وقوع یک خروج قیمت کاذب زمانی بیشتر است که رویداد اقتصادی مهم یا خبرهای کاتالیزوری وجود نداشته باشند که تمایلات معامله‌گران فارکس را در جهت خروج قیمت حرکت دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *