بازارهای سهام جهانی پس از مذاکرات روسیه و اوکراین در روز گذشته افزایش یافتند. مذاکره کنندگان در مورد برخی موضوعات کمی به هم نزدیک شدند و روسیه گفت که حملات در نزدیکی کیف را برای بهبود اعتماد در مذاکرات کاهش خواهد داد.

با این حال، مقامات آمریکایی گفتند که تاکنون هیچ نشانه‌ای مبنی بر عقب‌نشینی از منطقه کیف ندیده‌اند و هشدار دادند که نیروهای روسیه ممکن است فقط در حال تجدید قوا باشند.

S&P 500
دیروز 1.23 درصد رشد کرد، داوجونز 0.97 درصد رشد کرد و نزدک 1.84 درصد افزایش یافت. راسل 2000 هم 2.65 درصد افزایش یافت.

سهام در آسیا نیز افزایش یافت. S&P/ASX 200
1.5% افزایش یافت، Kospi
0.1% افزایش یافت و شاخص های چین 1.3-2.5% بالاتر معامله شدند. نیکی با تقویت ین تحت فشار قرار گرفت و 1.5 درصد سقوط کرد.

معاملات آتی DAX به باز شدن اندکی پایین تر از معاملات نقدی اروپا اشاره دارد

صحبت های بوستیک از فدرال رزرو تا حدودی محتاطانه به نظر می رسید وقتی گفت که ترجیحش برای 6 افزایش در سال جاری است. وی همچنین در مورد آسیب های اقتصادی سریع هشدار داد

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، چین ممکن است در پی اقدامات گسترده خود علیه شرکت های فناوری، اقدام به سرکوب تولیدات صنعت فناوری 30 میلیارد دلاری در این کشور کند.

گزارش API در مورد ذخایر نفت به کاهش 3.0 میلیون بشکه ای در ذخایر ایالات متحده اشاره کرد.

خرده‌فروشی ژاپن در ماه فوریه 0.8% سالانه کاهش یافت.

قیمت فلزات گرانبها با افزایش تقریبا 4 درصدی پالادیوم افزایش یافت.

نفت در این روز با تغییرات اندکی معامله می شود. برنت نزدیک به 108.60 دلار معامله می شود در حالی که WTI کمی بالاتر از 105 دلار معامله می شود.

NZD و JPY
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که USD و CAD بیشترین تاخیر را در روند حرکتی دارند

USDJPY دیروز یک اصلاح نزولی را آغاز کرد و برگشتی داشت از روند سوددهی که از اول هفته آغاز شده بود. این جفت ارز در حال حاضر در حال آزمایش ناحیه پشتیبانی 121.25-122.00 با شکست زیر این منطقه است که شروعی برای ترسیم الگوی کندل معکوس در نمودار هفتگی است.