شاخص های ایالات متحده معاملات دیروز را پس از انتشار گزارش FOMC روند نزولی را به پایان رساندند. S&P 500 0.97% سقوط کرد، Dow Jones 0.42% پایین آمد و Nasdaq 2.22% سقوط کرد. راسل 2000 1.42 درصد کاهش یافت.

صورتجلسه FOMC نشان داد که بسیاری از اعضای فدرال رزرو در ماه مارس افزایش 50 واحدی نرخ بهره را انتخاب کردند. این گزارش نشان می دهد که QT احتمالاً در ماه می با محدودیت های ماهانه برای کاهش 60 میلیارد دلاری برای اوراق بهادار و 35 میلیارد دلاری برای اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن آغاز می شود.

شاخص‌های آسیا و اقیانوسیه امروز با کاهش روبرو هستند. Nikkei 1.6% سقوط کرد، S&P/ASX 200 0.6% پایین آمد و Kospi 1.2% افت کرد. شاخص های چین بیش از 1 درصد کاهش یافت

معاملات آتی DAX به کاهش اندکی در جلسه نقدی اروپا در امروز اشاره دارد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا یکشنبه هفته جاری به تایوان سفر خواهد کرد. این اولین سفر یک سیاستمدار بلندپایه آمریکایی به تایوان در 25 سال گذشته خواهد بود و احتمالاً تنش ها بین ایالات متحده و چین را افزایش خواهد داد.

جو بایدن با امضای یک فرمان اجرایی، تمامی سرمایه گذاری های جدید آمریکا در روسیه را ممنوع کرد.

تراس وزیر امور خارجه بریتانیا گفت که کشورش در حال کار بر روی جدول زمانی برای حذف واردات انرژی روسیه است.

تراز تجاری استرالیا در ماه فوریه به 7.46 میلیارد دلار استرالیا رسید.

اکثر رمز ارزها در روز پنجشنبه با کاهش روبرو می شوند. بیت کوین ۱.۴ درصد سقوط کرد و نزدیک به ۴۳۲۰۰ دلار معامله شد

نفت تلاش می کند تا از افت دیروز خود را کاهش دهد. برنت 1 درصد بالاتر معامله می شود و به 103 دلار در هر بشکه نزدیک می شود.

فلزات گرانبها کاهش یافته است. پالادیوم یک استثنا است و 1.7 درصد بالاتر معامله می شود.

GBP و EUR
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که AUD و NZD بیشترین تاخیر را در روند حرکتی دارند

قیمت نفت در بعدازظهر دیروز کاهش یافت و WTI (OIL.WTI) به زیر سطح 100 دلار در هر بشکه بازگشت. سقوط در منطقه پشتیبانی 95.50 دلار متوقف شد و تلاش برای بهبودی روند امروز قابل مشاهده است. ناحیه نوسان 98.40 دلاری اولین مقاومت کوتاه مدتی است که باید مشاهده کرد، در حالی که می توان منطقه بعدی را در محدوده زیر 23.6% از حرکت نزولی که در اوایل ماه مارس راه اندازی شد (101.20 دلار) مشاهده کرد.