شاخص‌های آسیا در ابتدای هفته جدید عمدتاً کاهش یافتند. S&P/ASX 200
0.22 درصد افت کرد، Kospi
0.8 درصد کاهش یافت و شاخص های چین 0.1-1.0 درصد کاهش یافت. نیکی با 0.6 درصد افزایش معامله شد.

معاملات آتی شاخص اروپا و ایالات متحده در آستانه آغاز جلسه نقدی اروپا کاهش یافت.

تهاجم روسیه به اوکراین ادامه دارد. به گفته آژانس‌های اطلاعاتی غربی، روسیه هیچ پیشرفت عمده‌ای نداشت زیرا حمله زمینی اساساً متوقف شد. بمباران و حملات موشکی به شهرها همچنان استراتژی اصلی روسیه است.

طبق گزارش‌ رسانه‌ها کشورهای اتحادیه اروپا در حال بررسی این هستند که آیا تحریم نفت روسیه را اعمال کنند و ممکن است در این هفته تصمیم بگیرند.

بورس اوراق بهادار مسکو امروز برای معاملات اوراق قرضه باز خواهد شد و بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که به طور فعال اوراق قرضه دولتی را برای خنثی کردن نوسانات خریداری خواهد کرد.

آرامکو عربستان سعودی، بزرگترین تولیدکننده نفت جهان، اعلام کرد که قصد دارد در سال جاری سرمایه گذاری را 50 درصد افزایش دهد تا ظرفیت تولید را افزایش دهد. با این حال، تولید واقعی این شرکت به دستورالعمل‌های وزیر انرژی عربستان وابسته خواهد بود.

آلمان بر سر تامین بلندمدت گاز طبیعی با قطر به توافق رسید. در یک چرخش بزرگ، آلمان ممکن است در سال آینده از گازبه دنبال گزارش‌هایی مبنی بر تحریم احتمالی اتحادیه اروپا بر نفت روسیه، قیمت نفت در آغاز هفته جدید افزایش یافت. OIL.WTI امروز تقریباً 3٪ بالاتر معامله می شود و منطقه مقاومت را که با 38.2٪ بازگشت از عقب نشینی اخیر (منطقه 107 دلار) مشخص شده است را آزمایش می کند.سیه مستقل شود.

بانک دولتی چین نرخ های اولیه یک و پنج ساله را بدون تغییر به ترتیب در 3.7 و 4.6 درصد قرار داد.

معاملات در ارزهای دیجیتال هم روند صعودی و هم نزولی دارد. بیت کوین حدود 1% سقوط می کند و زیر 41000 دلار معامله می شود

در بحبوحه احتمال تحریم اتحادیه اروپا بر نفت روسیه، نفت افزایش یافت. برنت 3 درصد جهش کرد و بالای 108 دلار در هر بشکه معامله شد.

فلزات گرانبها بالاتر معامله می شوند. پالادیوم عملکرد بهتری دارد زیرا تقریباً 3 درصد افزایش یافته و به بالای 2500 دلار می رسد

NZD و jPY
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که CHF و AUD بیشترین تاخیر را در روند حرکتی را دارند.