شاخص های ایالات متحده دیروز با افزایش خطرات رشد جهانی سقوط کردند. S&P 500
2.81% سقوط کرد، Dow Jones 2.38% کاهش یافت و Nasdaq تقریبا 4% سقوط کرد.

معاملات در آسیا امروز مختلط بود. Nikkei و Kospi حدود 1.3% سقوط کردند در حالی که S&P/ASX 200
، 0.9% کاهش داشت. از سوی دیگر، شاخص‌های چین با افزایش قیمت مواجه شدند

معاملات آتی DAX به بازگشایی کم و بیش یکنواخت معاملات نقدی اروپا اشاره دارد

مقامات چینی اعلام کردند که محدودیت‌ها در شانگهای برای مناطقی که ویروس شیوع ندارند کاهش می‌یابد و برخی جابه‌جایی محدود بین این مناطق مجاز خواهد بود.

روسیه به لهستان، لیتوانی و بلغارستان اطلاع داد که امروز عرضه گاز طبیعی آنها را قطع خواهد کرد زیرا این کشورها از پرداخت به روبل خودداری کردند.

دویچه بانک انتظار دارد فدرال رزرو نرخ بهره را تا محدوده 5 تا 6 درصد افزایش دهد. بانک انتظار دارد که این امر اقتصاد ایالات متحده را در اواخر سال 2023 به سمت رکود قابل توجهی سوق دهد.

Alphabet (GOOGL.US)
درآمد سه ماهه اول را 56.02 میلیارد دلار و EPS را 24.62 دلار گزارش کرده است. این درآمد ناامید کننده را می توان برای عملکرد ضعیف YouTube عنوان کرد – درآمد تبلیغات YouTube به 6.87 میلیارد دلار رسید در حالی که بازار انتظار داشت 7.51 میلیارد دلار باشد. سهام در معاملات پس از ساعت کاری 2.5 درصد کاهش یافت

مایکروسافت (MSFT.US) درآمد سه ماهه اول را 49.36 میلیارد دلار و EPS را 2.22 دلار گزارش کرد. شرکت دستورالعمل درآمدی خوش‌بینانه‌ای را برای سه ماهه جاری منتشر کرد که بالاتر از حد انتظار بود. مایکروسافت انتظار دارد درآمد سه ماهه دوم سال 2022 بین 52.4 تا 53.2 میلیارد دلار باشد. سهام در معاملات پس از ساعت کاری 4.5 درصد افزایش یافت

تورم CPI استرالیا در سه ماهه اول 2022 ، 5.1% سالانه افزایش یافت

سود صنعتی چین پس از ماه مارس 8.5 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

گزارش API در مورد ذخایر نفت به تولید 4.78 میلیون بشکه ای اشاره کرد

ارزهای دیجیتال عمدتاً بالاتر هستند. بیت کوین 0.4 درصد رشد کرد و همچنین اتریوم 0.5 درصد پیشرفت کرد

قیمت نفت امروز صبح کم و بیش ثابت است

فلزات گرانبها اندکی پیشرفت می کنند. طلا یک استثنا است زیرا 0.3 درصد کاهش یافته است.

AUD و NZD
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که JPY و CHF بیشترین تاخیر را در روند حرکتی دارند.

قیمت گاز طبیعی اروپا دیروز پس از این خبر افزایش یافت که روسیه گاز طبیعی خود را به دلیل عدم تسویه پرداخت ها به روبل برای سه کشور اروپایی قطع می کند. با این حال، قیمت های ایالات متحده (NATGAS) حرکت های نسبتا محدودی را تجربه کرده اند. تاکنون هیچ نشانه ای مبنی بر توقف عرضه گاز طبیعی روسیه وجود ندارد. با این وجود، ممکن است بعداً در روز اتفاق بیفتد و اینکه گاز طبیعی بازاری است که باید در طی روز آینده مشاهده کرد.