شاخص های ایالات متحده علی رغم از دست دادن تولید ناخالص داخلی ایالات متحده، دیروز یک جلسه معاملاتی فوق العاده داشتند.
S&P 500
2.47 درصد رشد کرد، داوجونز 1.85 درصد رشد کرد و نزدک 3.06 درصد رشد کرد. راسل 2000 ، 1.80 درصد افزایش یافت

سهام ها در آسیا افزایش یافت. S&P/ASX 200
0.7 درصد، Kospi با 1 درصد رشد و شاخص های چینی تا 3 درصد افزایش یافتند. بازار سهام ژاپن به دلیل تعطیلات بسته شد

معاملات آتی DAX به گشایش بالاتر جلسه نقدی اروپا در امروز اشاره دارد

دفتر سیاسی چین قول حمایت بیشتر از اقتصاد آسیب دیده ناشی از کووید را داد و متعهد شد که به اهداف اقتصادی دست یابد.

پس از گزارش رسانه‌ها مبنی بر آمادگی آلمان برای حمایت از تحریم اتحادیه اروپا بر نفت روسیه، نفت به رشد روز گذشته خود ادامه داد.

اپل (AAPL.US) درآمد سه ماهه اول را 97.28 میلیارد دلار گزارش کرد که این به لطف درآمد قابل قبول آیفون بود. EPS با قیمت 1.52 دلار به فروش رسید. شرکت اعلام کرد که بازخرید را 90 میلیارد دلار افزایش خواهد داد. سهام در معاملات پس از ساعت کاری 2.2 درصد کاهش یافت

آمازون (AMZN.US) درآمد سه ماهه اول را 116.4 میلیارد دلار گزارش کرد – مطابق با برآوردها. با این حال، این شرکت زیان غیرمنتظره ای را به ازای هر سهم را 7.56 دلار گزارش کرد، در حالی که بازار انتظار سود 8.40 دلاری را برای هر سهم داشت. زیان خالص به 3.8 میلیارد دلار رسید. این شرکت اعلام کرد که ضرر 7.6 میلیارد دلاری در سرمایه گذاری خود در تولید کننده خودروهای الکتریکی Rivian را ثبت کرده است. سهام در معاملات پس از ساعت کاری 9 درصد سقوط کرد

انتشار تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول فرانسه هیچ رشدی را در طول سه ماهه نشان نداد در حالی که انتظار می رود 0.3٪ توسعه قابل توجه ای باشد.

رمز ارزهای پایه عمدتاً با کاهش 0.7 درصدی بیت کوین و معاملات اتریوم 0.1 درصد پایین تر معامله می شوند.

با کاهش دلار افزایش فلزات گرانبها داشتیم طلا 0.6 درصد و نقره 0.9 درصد افزایش یافتتد.

AUD و NZD
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که USD و CHF بیشترین تاخیر را در روند حرکتی دارند

دیروز بعد از ظهر اخباری در بازارها منتشر شد مبنی بر اینکه آلمان آماده حمایت از تحریم نفت روسیه توسط اتحادیه اروپا است. با برطرف شدن مانع نهایی، انتظار می رود به زودی تصمیم گیری هایی شود. نفت بر اساس این خبر جهش کرد و این حرکت صعودی امروز نیز ادامه یافت. با این حال، پیشرفت نفت برنت با 50 درصد اصلاح حرکت نزولی که در اواسط ماه مارس آغاز شد (108.70 دلار در هر بشکه) متوقف شد.