طرح همکاری

همکاری را با ما شروع کنید

شما می‌توانید با شرکت در طرح همکاری FXTK تا %60 از اسپرد معاملات معامله گران، درآمد کسب نمایید.

برنامه های مشارکتی

برنامه های مشارکتی (Affiliate programs) می توانند درآمد مضاعفی برای معامله گران ایجاد کنند، یا حتی می توانند به یک کسب کار مستقل تبدیل شوند. با شبکه ای از افراد جذب شده، یک فرد می تواند حتی بیش از 1000 دلار نیز درآمد داشته باشد (گاها این عدد از این هم فراتر می رود).

نماینده شرکتی با نامی بین المللی شوید!

شما مشتری جذب می‌کنید، مشتری حساب باز کرده و عملیات انجام می‌دهد. دستمزد شما پس از اتمام هر معامله مشتری در کل مدت زمان کار مشتری با شرکت محاسبه می‌‌شود. میزان دستمزد بروکر معرف به حجم کل معاملات ماهانه مشتریان جذب شده توسط معرف بروکر بستگی دارد.

چگونه شریک بروکر شویم؟

هر داوطلبی می‌تواند درآمد کسب کند…

معرفی بروکر

اگر شما معامله گری با دایرای وسیعی از مخاطبان هستید،آنها را معرفی کنید و با تبلیغات درآمد خود را افزایش دهید.

مدرس فارکس

درامد خود را با معرفی هنرجویان خود افزایش دهید.

در اینترنت مشهور هستید
اگر شما گروه معروفی در شبکه‌های اجتماعی یا بلاگی در مورد معاملات آنلاین یا کانالی در YouTube دارید، طرح‌های تشویقی و پیشنهادات ویژه ما  را به مخاطبان خود معرفی کرده و درآمد کسب کنید.
همکار رسمی و یا معرف محلی

اگر شما در هیچ کدام از گروه های های بالا قرار نمیگیرید اما اگر با کسی در منطقه خود که آشنایی با بازارهای مالی دارد، و شبکه مشتریان خود را دارد آشنایی دارید ، با ما در ارتباط باشید.

مدیر استراتژی

آیا شما یک سرمایه گذار با سابقه با مهارت کافی برای فراهم آوردن سیگنال های معاملاتی و استراتژدی های خوب معاملاتی هستید؟اگر شما توسط تعداد زیادی معامله گر دنبال می شوید؟ شما می توانید یک آی بی موفق شوید.

صراف محلی

اگر شما صرافی آنلاین محلی دارید و می توانید انتقالات محلی را برای تعداد زیادی مشتری فراهم کنید، ما مشتاق به آشنایی با شما هستیم.

سایت دارید
بنر‌های تبلیغاتی سرویس‌های ما را در سایت خود قرار داده و به ازای هر مشتری جذب شده درآمد دریافت کنید.
معامله گر با تجربه‌ای هستید
از طریق توصیه‌های خود درآمد کسب کنید، مزایا و فرصت‌های معاملاتی و سرمایه گذاری ما را به همکاران، دوستان و شاگردان خود معرفی کنید.

به تیم ترید کیت بپیوندید و شغل و در آمد خود را گسترش دهید

ترید کیت

دریافت پاداش

پاداش می تواند ثابت باشد (برای مثال ، 25 یا 50 دلار به ازای ثبت نام هر معامله گر) یا بخشی از درآمد کارگزاری از معاملات این شخص (درصدی از سود کسب شده توسط کارگزاری). وظیفه شریک این است که یک مشتری بلقوه را نه تنها برای ثبت نام بلکه برای انجام معاملات تشویق کند. به همین دلیل، شریک باید قادر باشد افراد را به این کار ترغیب کرده و از همه مهم تر معاملات و ویژگی های منحصر به فرد و مزایا کمپانی مورد نظر را درک کرده باشد.

خبرنامه بروکر FOREX TK

برای شرکت در طرح های تشویقی ایمیل خود را وارد کنید