شرایط و ضوابط پاداش سپرده Forextk

%100 Bonus

شروع طرح : 3 آگوست تا 30 آگوست 2022

این طرح برای همه مشتریان ترید کیت فعال میباشد و در ECN، PROECN در حساب فارکس MT5 در دسترس است، ما پاداش 100% را برای هر سپرده اولیه و مکرر در طول دوره تبلیغاتی، که در ساعت 23:59 به وقت گرینویچ در 30 آگوست به پایان می رسد، ارائه می دهیم.

ما پاداش 100% را طراحی کردیم تا هم مشتریان فعلی و هم مشتریان جدید ما بتوانند به یک اندازه از مزایایی که ارائه می دهیم بهره مند شوند. مشتریانی که حساب تجاری دارند بعد از واریز فوراً واجد شرایط دریافت پاداش به ازای هر سپرده ای هستند که انجام می دهند، در حالی که مشتریان جدید می توانند پس از ثبت یک حساب تجاری دلخواه خود و واریز وجوه در آن، که از حداقل 100 دلار است ، پاداش را دریافت کنند سقف دریافت این بونوس تا 5000 دلار است .

هر مشتری واجد شرایط دریافت حداکثر مبلغ پاداش روزانه نامحدود در تمام سپرده های خود در طول دوره تبلیغاتی است. پاداش فوراً به ECN، PROECN مشتریان در حساب‌های تجاری MT5 واریز می‌شوند و بنابراین بلافاصله برای معامله در دسترس هستند.

بونوس واریزی به مدت یکماه فعال بوده و به مارجین لول شما اضافه نمی‌شود و در صورت منفی شدن حساب از بالانس کم می‌شود و همچنین هرگونه برداشت یا انتقال از حساب در طی طرح تشویقی بونوس منجر به حذف بونوس خواهد شد.