شاخص های ایالات متحده جلسه دیروز را با کاهش قیمت به پایان رساندند زیرا سهام های فناوری تحت فشار افزایش بازدهی قرار گرفتند. S&P 500
0.74% سقوط کرد، Nasdaq 2.04% کاهش یافت و راسل 2000 1.92% کاهش یافت.

سهام ها در آسیا نیز کاهش داشتند 0.7% S&P/ASX 200 و Kospi 0.9% کاهش یافتند. نیکی 0.1 درصد رشد کرد

شاخص‌های چین با افت 3.2 تا 4.9 درصدی یک روز فروش سنگین را تجربه کردند. یک جهش بزرگ دیگر در موارد ابتلا به کووید در کشور گزارش شد – 5280 نسبت به 1437 روز قبل

معاملات آتی DAX به کاهش باز شدن معاملات نقدی اروپا در امروز اشاره دارد

چین گزارش‌های رسانه‌ها مبنی بر درخواست روسیه از آن برای تجهیزات نظامی را رد کرد
ایالات متحده به چین هشدار داد که ارسال سلاح به روسیه با عواقبی روبرو خواهد شد

مارکو روبیو، سناتور آمریکایی و عضو کمیته اطلاعات سنای آمریکا، گفت که روسیه در حال حاضر نیروی انسانی و همچنین روحیه ای برای تصرف کیف ندارد.

دور دیگری از مذاکرات روسیه و اوکراین امروز برگزار می شود

روسیه صادرات غلات به اتحادیه اقتصادی اوراسیا را تا پایان ژوئن و صادرات شکر به کشورهای خارج از اتحادیه را تا پایان ماه اگوست ممنوع کرد.

صورتجلسات RBA نشان داد که این بانک جنگ اوکراین را منبع جدیدی از عدم اطمینان می داند و قصد دارد در برابر اقدامات سیاستی صبور بماند.

خرده‌فروشی چین در ماه فوریه 6.7 درصد سالانه افزایش یافت . تولید صنعتی 7.5 درصد بیشتر از سال بود، در حالی که سرمایه‌گذاری‌های شهری 12.2 درصد سالانه جهش داشتند.

قیمت نفت در حالی ادامه می‌یابد که برنت اندکی بالاتر از 100 دلار در هر بشکه و WTI نزدیک به 97 دلار در هر بشکه معامله می‌شود.

فلزات گرانبها با کاهش بیش از 1 درصدی طلا، نقره و پلاتین عمدتاً با کاهش روبرو هستند. پالادیوم یک استثنا است زیرا 1.7٪ افزایش می یابد.

EUR و GBP
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که AUD و NZD بیشترین تاخیر را در روند حرکتی را دارند