شاخص های ایالات متحده پس از جهش ناشی که پایین تر از حد انتظار PPI ایالات متحده در ماه اکتبر بود، جلسه دیروز را بالاتر به پایان رساندند. با این حال، بخشی از این روند رو به بالا بعداً بر اساس گزارش هایی مبنی بر فرود موشک های روسی در لهستان پاک شد.

مقامات ایالات متحده و ناتو می گویند که به نظر نمی رسد این حمله عمدی به لهستان که کشور عضو ناتو است بوده باشد. همچنین مشخص نیست که آیا واقعاً یک موشک روسی بود که از اوکراین عبور کرد یا موشک ضد هوایی اوکراینی که هدف خود را از دست داده بود.

با این حال، ناتو امروز یک جلسه اضطراری برگزار خواهد کرد و انتظار می رود که لهستان ماده 4 را فعال کند، که به معنای آغاز رایزنی های مشترک در مورد مسائل امنیتی است.

S&P 500

معاملات دیروز را با 0.87 درصد افزایش، داوجونز 0.17 درصد و نزدک 1.45 درصد افزایش دادند. راسل 2000 با افزایش 1.50 درصدی معامله شد

جلسه آسیایی امروز با کاهش شاخص های اصلی از منطقه کاهش یافت. S&P/ASX 200

0.3 افت کرد، Kospi 0.1% کاهش یافت، Nifty 50 ثابت معامله شد و شاخص های چین تا 1% کاهش یافت. نیکی با افزایش 0.1 درصدی عملکرد بهتری داشت

معاملات آتی DAX نشان دهنده کاهش باز شدن معاملات نقدی اروپا است.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا رسما وارد رقابت های انتخاباتی سال 2024 آمریکا شد.

قیمت ساختمان‌های مسکونی در چین در ماه اکتبر 1.6 درصد کاهش یافت

دستمزدها در استرالیا در سه ماهه سوم 2022 1% افزایش یافت.

سفارشات ماشین آلات ژاپنی در ماه سپتامبر 4.6 درصد کاهش یافت.

گزارش API حاکی از کاهش 5.83 میلیون بشکه ای در ذخایر نفت ایالات متحده است.

معاملات نفت و گاز طبیعی به دنبال افزایش روز گذشته در سرفصل های ژئوپلیتیک کاهش یافت

فلزات گرانبها عملکرد ضعیفی دارند – پالادیوم 0.6 درصد کاهش، تجارت پلاتین 0.1 درصد کاهش، طلا 0.3 درصد کاهش و نقره ثابت معامله می شود.

EUR و GBP

بهترین ارزهای اصلی هستند در حالی که JPY و USD بیشترین تاخیر را در روند حرکتی دارند

برنت (OIL) با افزایش تنش های ژئوپلیتیکی جهش کرد و دیروز برای مدت کوتاهی بالاتر از مووینگ اورج 200 معامله شد (خط بنفش در نمودار بالا). با این حال، زمانی که ناتو این حادثه را کم اهمیت جلوه داد و گفت بعید است که حمله عمدی روسیه به لهستان باشد، مجدد دست آوردها کمتر شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.