شاخص ها در اولین جلسه آسیایی هفته جدید به صورت مختلط معامله شدند. Nikkei 1% سقوط کرد، S&P/ASX 200 0.6% پایین آمد و Kospi 2.50% سقوط کرد. شاخص های چین تا 1.2 درصد افزایش یافتند

معاملات آتی DAX به کاهش اندکی کاهشی در جلسه نقدی اروپا در امروز اشاره دارد

همانطور که انتظار می رفت، نرخ اولیه وام بانک جمهوری چین در جلسه امروز بدون تغییر باقی ماند. نرخ یک ساله بدون تغییر در 3.70٪ باقی ماند در حالی که نرخ 5 ساله در 4.45٪ باقی ماند.

ائتلاف میانه‌روی امانوئل ماکرون اکثریت مطلق را در انتخابات پارلمانی از دست داد که منجر به یک بن‌بست احتمالی ۵ ساله در سیاست فرانسه شد.

گوستاوو پترو در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری کلمبیا پیروز شد. او به عنوان یک سیاستمدار «ضد نفت» شناخته می شود و انتظار می رود اکتشاف و تولید نفت در کشور را محدود کند.

ارزهای دیجیتال در آخر هفته به کاهش خود ادامه دادند. بیت کوین به زیر 20000 دلار سقوط کرد و هندل 18000 دلاری را در روز شنبه آزمایش کرد. اتریوم به زیر 1000 دلار سقوط کرد اما از آن زمان توانسته است از این مقاومت بازگردد.

نفت امروز با تغییرات اندکی معامله می شود. برنت 0.3 درصد افزایش یافت در حالی که WTI
0.1 درصد افزایش یافت.

افزایش در فلزات گرانبها داشتیم پالادیوم با 2.5 درصد افزایش دارای عملکرد برتر است

AUD و EUR
بهترین ارزهای اصلی بازار معاملاتی هستند در حالی که USD و JPY بیشترین تاخیر را در روند حرکتی دارند

احزاب میانه‌روی ماکرون حدود 245 کرسی در پارلمان به دست آورد که کمتر از 289 کرسی لازم برای اکثریت است. آنسامبل بیش از 100 کرسی (350 کرسی در سال 2017) را از دست داد زیرا احزاب چپ افراطی و راست افراطی موفق شدند از نارضایتی رای دهندگان از وضعیت اقتصادی فعلی بهره ببرند.